Ohlédnutí 2019 a PF 2020

Původně jsem ani nechtěl nic psát, ale nakonec mi to nedalo a něco málo Vám tedy řeknu.

kaple sv. Rozálie Žamberk

Začátkem uplynulého roku jsem postupně pracoval na úpravě své arduino meteostanice a hlavně na robotu. Postupem roku práce na elektronice začali ustupovat, né že by nebylo co dělat ale spíš se začala ztrácet chuť. Člověk si začíná řikat co z toho… A tak jsem začal postupně přidávat příspěvky které moc s elektrem nesouvisely. Konečně jsem dofotil chybějící objekty č.s. opevnění na Králickém úseku a postupně jsem začal dávat fotky z mého dronu. S příchodem léta odešla chuť cokoliv dělat a musel jsem se hodně přemlouvat abych alespoň občas vytáhl dron nebo něco spájel. Postupně mě začalo bavit natáčení videí. Pořídil jsem si stabilizátor a směrový mikrofon a s občasným přispěním dronu vzniklo pár snímků (hasičská soutěž, den otevřených dveří v muzeu starých strojů, parní vlak, kostel sv. Jana Nepomuckého). S příchodem podzimu na mě opět dolehla nechuť cokoliv dělat a tak jsem se začal toulat přírodou a rozjímat o životě a o všem a tak jsem začal nepravidelně přidávat příspěvky Jen tak, s fotkami prostě jen tak co mě zrovna zaujalo. Ke konci roku jsem konečně dodělal dlouho odkládané resty a tak vznikla nová solární nabíječka, simulátor VGA monitoru a nový oznamovač k myčce. Před vánoci ještě vznikla RGB epoxy lampa, jako dárek pro manželku.

Tím skončil zase další rok který mi v závěru přinesl změny které naprosto změní můj život a tak na elektroniku bude čím dál míň času. A tak budu spíš přidávat fotky z mích toulek a občas snad i ňáké to video.

Závěrem bych chtěl všem poděkovat za přízeň v uplynulém roce a popřát hodně zdarů a úspěchů do nadcházejícího roku 2020.

kostel sv. Václava Žamberk

Jedna myšlenka na “Ohlédnutí 2019 a PF 2020”

  1. Taky si vždycky říkám co dělat, když to pak je k ničemu (klasický šuplíkovky) 😀 Tomu se snažím vyhýbat.

    Ale sem-tam se vyvrbí něco, co přidat na stránku…spíš když něco dělám, tak to nafotím, nebo nahraju a napíšu k tomu nějakej ten řádek.

    No, ať se ti daří i v letošním roce 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *