Nostalcomp zase funguje

Tak dneska konečně začal opět fungovat můj oblíbený web nostalcomp.cz Tak doufam že už konečně vydrží a pojede už stále 🙂

12 komentářů u „Nostalcomp zase funguje“

 1. Já bych se moc neradoval….
  „Sááákryš, dochází černej toner. Nemáte někdo toner do webservru?” + barva písma C0C0C0 na bílem pozadí.

 2. Už to zas jede. Má tam nějaké preliminary texty a doménu pořád nemá prodlouženou (má ji do prosince), uvěřím že to myslí vážně až to uvidím běžet i v únoru. Skoro mám pocit, že by to chtělo nějak zazálohovat..? Dá se?

  1. Já věřim že to zas prodlouží, ikdyž člověk nikdy neví. Zálohu mam udělanou už dýl ale chtělo by to novou. Tenkrát sem měl ňákej program kam stačilo zadat adresu a stáhlo to komplet web 🙂

  1. Tak zas nic!? Ach jo… kdybys aspoň napsal jako chlap na rovinu proč, aby lidi měli aspoň nějakou ověřenou informaci na kterou se dá spolehnout. Asi bysme nebyli rádi že s tím končíš, ale aspoň bysme mohli pochopit důvod, kdybysme se dočetli např. „Už mě to nebaví“, „Žena na mě tlačí“ nebo „Kkti už mě se*ete, já jedu a vy se jen vezete“ apod… takhle místo pravého důvodu a pochopení zůstává jen prostor pro spekulace a u některých falešné naděje.

   1. Nechci se nikoho nijak dotknout, ale – v hlavě, kde jinde. Nemusí dělat stále nové věci když ho to nebaví, ale jak jsem psal už výše – měl by to lidem napsat narovinu a nedělat z nich pitomce, a nechat ten web běžet dál. Měl tam dost cenných materiálů a nemuselo by pak docházet k tomu, že má například někdo něco rozděláno a pak musí psát mailem i jinde „Už to zase vypnul, nemáš zálohu?“ Nemám :-/ A nejsem sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *